Nauczyciel - korepetytor język polski, historia, WOS, matematyka

KOREPETYCJE ONLINE 24

cała Polska, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonych nauczycieli i korepetytorów języka polskiego, historii, matematyki i WOS.

Praca polega na udzielaniu korepetycji uczniom szkoły podstawowej, liceum i przygotowaniu ich do egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego.

Korepetycje odbywają się indywidualnie lub w małych grupach. Pracujemy online (komunikujemy się za pomocą Skype’a).

Wymagania

Wymagania:

* Szukamy osób zaangażowanych, komunikatywnych i lubiących pracę z młodzieżą,

* Szukamy NAUCZYCIELI pracujących w LICEUM,technikum i szkole podstawowej,

* Wymagana biegła obsługa komputera i bardzo dobry dostęp do Internetu,

* Stała dyspozycyjności w tygodniu od 1 września 2021 do czerwca 2022.

* Dyspozycyjność w weekendy - sobota oraz niedziela będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dyplomowanymi nauczycielami i egzaminatorami CKE z pasją i poma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2022
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Praca dla studenta