Nauczyciel języka polskiego w liceum dla dorosłych

Szkoły EDUKATOR

95-060 Brzeziny, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś ambitną, gotową na nowe wyzwania i chętną do pracy osobą; jeśli chcesz uczestniczyć w wyjątkowym projekcie - prześlij swoje CV.

Poszukujemy kandydatów na nauczyciela języka polskiego w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych.

Szkoła kształci w trybie zaocznym.
Nauka stacjonarna, opcjonalnie zdalna lub hybrydowa

Czekamy (może) właśnie na Ciebie!

Wymagania

wykształcenie wyższe kierunkowe
uprawnienia pedagogiczne
pozytywne nastawienie i chęć rozwijania nowatorskich sposób nauczania
umiejętność nauczania zdalnego (on-line) mile widziana.

Prezentacja firmy

CENTRUM KSZTAŁCENIA \"EDUKATOR\" w Brzezinach<br/><br/>Nasze pods... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 rok szkolny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Praca dla studenta