Nauczyciel języka angielskiego

Akadero

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasze przedszkole AKADERO, jest przedszkolem anglojęzycznym, w którym dzieci mają kontakt z językiem angielskim przez cały dzień, stwarzamy naszym wychowankom możliwość poznania języka angielskiego w sposób naturalny

Zatrudnimy kreatywną, energiczną osobę z zamiłowaniem do pracy z dziećmi i znajomością języka angielskiego.

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat
- możliwość rozwoju zawodowego
- szkolenia
- pracę w miłej atmosferze
- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

Wymagana płynna znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1, potwierdzona dokumentem, np. dyplomem ukończenia studiów filologicznych lub certyfikatem ukończenia kursu językowego.

Prezentacja firmy

Niepubliczne przedszkole z językiem Angielskim - Akadero<br/>Kied... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia