Nauczyciel języka angielskiego

Baby English Center

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zapraszam do współpracy Nauczycieli Języka Angielskiego. Oferuję pracę w prywatnej szkole językowej Baby English Center w Łodzi.

Charakterystyka pracy:

  • praca w godzinach 15:30-19.30 od poniedziałku do piątku, soboty 10-14.00. Można wybrać dni pracy wg swojej dyspozycyjności. Posiadamy 3 siedziby w Łodzi: Retkinia, Centrum, Widzew
  • praca z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
  • praca na renomowanej metodzie (szkolenia i wsparcie metodyka)
  • wszystkie materiały do prowadzenia zajęć na miejscu w szkole, gotowe scenariusze. Wszystko na miejscu gotowe.

Wymagania, kogo szukamy?:

  • znajomość języka angielskiego min. poziom C1 potwierdzony certyfikatem lub studia kierunkowe
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • energia i radość w pracy z dziećmi
  • empatia do dzieci, po prosty musisz to lubić!

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie: stawka 40-55 zł brutto/h
  • rodzaj umowy: umowa zlecenie
  • komfortowe warunki pracy (duże piękne sale, komputer, telewizor, wszelkie materiały do prowadzenia zajęć na miejscu) Tym samym oszczędność czasu w przygotowaniu lekcji.
  • dużą ilość godzin wg. potrzeb
  • elastyczny grafik
  • zaplecze metodyczne
  • wsparcie 2 metodyków szkoły w rozwoju własnym
  • szkolenia wewnętrze i zewnętrze
  • pracę w znanej szkole językowej z super rodzicami do współpracy

Termin rozpoczęcia współpracy wrzesień 2019

Prosimy o zawarcie klauzuli w cv do celów rekrutacyjnych.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baby English Center do celów prowadzonej rekrutacji oraz do najbliższych rekrutacji w ciągu roku"

Prezentacja firmy

Szkoła języka angielskiego tylko dla dzieci. Szkoła w której czuć pasje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
preferujemy współprace długoterminową
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
40PLN - 55PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Inne