nauczyciel języka angielskiego

Kursy Językowe PUZZLE

80-464 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Językowa zatrudni od zaraz 2 nauczycielki języka angielskiego. Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem długotrwałej współpracy.

1. Lektor angielskiego: Praca na terenie Gdańska Zaspy (ul. Leszczyńskich 3) - 3 razy w tygodniu w godzinach 15.00-20.00 (wybrane przez lektora dni - godziny także do uzgodnienia)
2. Lektor angielskiego: Praca na Oruni Górnej (Platynowa 11) - 2 razy w tygodniu wtorek i czwartek 15.00-20.00

Może to być jedna osoba, jeśli zdoła pogodzić te 2 lokalizacje czasowo.

Obowiązki: Prowadzenie zajęć grupowych i indywidualnych dla dzieci i dorosłych
Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, doświadczenie w pracy z dziećmi min.2 lata Prosimy przesyłać CV na adres e-mail . Tytuł: lektor

Prezentacja firmy

Kursy języka angielskiego dla dzieci i dorosłych - indywidualne oraz gru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia