NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO W PRZEDSZKOLU

Przedszkole Samorządowe nr 1 w Pruchniku

Pruchnik, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20.0808

Obowiązki:

Prowadzenie zajęć z języka angielskiego w przedszkolu,
2 godz/tyg. wg tygodniowgo planu pracy przedszkola.
Mile widziane doświadczenie zawodowe.
Kontakt: tel. 166288042, 697961593 lub mailowy przedszkole.sam@interia.pl
Wynagrodzenie zgodne z kartą nauczyciela.
WYMAGANIA zgodne z przepisami prawa oświatowego:
studia II stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku filologia angielska oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub studia II stopnia lub jednolite studia magisterskie, w kraju, w którym językiem urz edowym jest dany język obcy oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub studia II stopnia lub jednolite studia magisterskie, na dowolnym kierunku i legitymuje się: świadectwem egzaminu z danego języka angielskiego w stopniu zaawansowanym lub biegłym - świadectwem złożenia państwowego nauczycielskiego egzaminu z języka angielskiego stopnia II, ukończyła nauczycielskie kolegium języków obcych specjalności: język angielski, - ukończyła studia I stopnia na kierunku filologia w specjalności języka angielskiego oraz posiada przygotowanie pedagogiczne
- lub ukończyła studia pierwszego stopnia na dowolnym kierunku(specjalności) i legitymuje się świadectwem egzaminu z danego języka obcego w stopniu zaawansowanym lub biegłym, - ukończyła studia wyższe na kierunku pedagogika w zakresie dającym przygotowanie do nauczania w przedszkolach lub klasach I-III szkół podstawowych, a dodatkową specjalnością był język angielski ,- ukończyła studia pierwszego stopnia, studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie, na kierunku pedagogika w zakresie nauczania języka obcego w przedszkolach lub ma kwalifikacje do pracy w przedszkolach lub klasach I-III szkół podstawowych, a ponadto legitymuje się świadectwem egzaminu z języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym i ukończyła studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny, w zakresie wczesnego nauczania języka angielskiego lub ma kwalifikacje do pracy w przedszkolu lub klasach I-III szkół podstawowych oraz legitymuje się świadectwem z danego języka obcego w stopniu co najmniej podstawowym, - ponadto ukończyła studia pierwszego stopnia, studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie, na kierunku filologia i posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania jeżyka angielskiego

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: filologia angielska

Miejsce pracy: Szkolna 12, 37-560 Pruchnik, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja Publiczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy