Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu dwujęzycznym

Fundacja Ala ma kota

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ALL YOU NEED IS JOB :)

Ilekroć myślisz o tym żeby używać swojej kreatywności oraz zdolności pedagogicznych w pracy z grupą przedszkolaków, ta praca jest dla Ciebie.
Ilekroć marzysz o tym by jednocześnie mieć stały kontakt z językiem angielskim i miłymi ludźmi, ta praca jest tym bardziej dla Ciebie.

I HAVE A DREAM OF…

Umowa o pracę – oferujemy stałe, pewne zatrudnienie, od zaraz.
Opieka mentora – dbamy o dobry start, przez pierwsze miesiące intensywnie uczymy Cię nowych obowiązków.
Wsparcie metodyka – zależy nam na ciągłym rozwoju naszych pracowników, nasz metodyk regularnie hospituje zajęcia, uczy jak ciągle ulepszać lekcje.
Pełne całodzienne wyżywienie – nie musisz martwić się o „kanapki do pracy”
Cykl szkoleń tematycznych – nasi pracownicy regularnie podnoszą kwalifikacje
Autorski program nauczania dwujęzycznego „Bilingual world of Alice and her cat” – dużo swobody jednocześnie konkretnej pomocy dla nauczyciela

TRUST ME, I’M AN ENGLISH TEACHER

Praca (NA PEŁEN ETAT) odbywać się będzie w wybranej przez kandydata placówce.

Aleje Jerozolimskie 181c (Ochota)
ul. Altowa 5 (Ochota)
ul. Żołny 63a (Ursynów)
ul. Pistacjowa 16 (Ursynów)
ul. Bruzdowa 95g (Wilanów)
ul. Wygodna 4 (Anin)
ul. Bronowska 32 (Wawer)
ul. Nasielska 32 (Praga Południe)
ul. Inflancka 4c (Śródmieście) - placówka Montessori
ul. Klimczaka 1 (Wilanów) - placówka Montessori

Wymagania

KEEP CALM AND TEACH ENGLISH

Jesteś kreatywną osobą? Lubisz pracę z dziećmi?
Szukamy uśmiechniętych i energicznych osób z przygotowaniem pedagogicznym i udokumentowaną znajomością języka angielskiego.

Chcesz dowiedzieć się więcej, napisz mail lub sms – odpowiemy :)

Nawet jeśli nie masz pełnego wykształcenia lub doświadczenia – skontaktuj się z nami!

Prezentacja firmy

Fundacja Ala ma kota - zarządza siecią niepublicznych przeszkoli ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia