Nauczyciel jęz. angielskiego do prywatnego przedszkola w Chinach

Norsk-Pol

Chiny, Pekin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy nauczycieli języka angielskiego do dużej sieci prywatnych przedszkoli w północnych Chinach. Praca nauczyciela języka angielskiego w chińskim przedszkolu jest niezwykle interesującym i kształcącym wyzwaniem. Nie jest wymagana znajomość jęz. chińskiego.

Praca obejmuje:

  • Nauczanie dzieci 3–6 l. języka angielskiego.
  • Organizowanie gier i zajęć, które zachęcałyby dzieci do nauki nowych angielskich słów i zwrotów.

Oferujemy:

  • 100% legalne zatrudnienie w dużej sieci przedszkoli w Chinach.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie od 14000 do 20000 CNY (8000 – 11000 PLN) netto miesięcznie (na rękę), w zależności od Twojego doświadczenia, kwalifikacji oraz wyniku interview.
  • Możliwość uzyskania wyższych zarobków, w przypadku native speakerów oraz osób, które ukończyły wyższe uczelnie w krajach anglojęzycznych.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonym 2-pokojowym mieszkaniu bez współlokatorów.
  • Bezpłatne posiłki w przedszkolu w godzinach pracy.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • 35 dni płatnego urlopu w roku.
  • Opieka zdrowotna i ubezpieczenie zdrowotne.

Wymagania

  • Licencjat lub magisterium z wychowania fizycznego (np. AWF), akademii sztuk pięknch, akademii muzycznej, chemii, matematyki, fizyki biologii.
  • min. 1 rok doświadczenia jako nauczyciel języka angielskiego
  • Min. roczne doświadczenie w pracy z dziećmi

Prezentacja firmy

Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu międzynarodowych operacji biznesowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min. 1 rok
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
9 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Opieka nad dzieckiem, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja