Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Przedszkole Niepubliczne MIASTO DZIECI

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Przedszkole Niepubliczne MIASTO DZIECI
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Głębocka
Nr domu: 56D
Kod pocztowy: 03-287
Telefon: 0224231500
Email: e.pizon@miastodzieci.edu.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: edukacja wczesnoszkolna
Liczba godzin w tygodniu: 22
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2019-09-03
Termin składania dokumentów: 2019-09-30
Opis oferty pracy:

Spółka MIASTO DZIECI istnieje od roku 2003 i jest organem prowadzącym dla trzech placówek oświatowych w

Warszawie.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa EUROPEJSKA SZKOŁA PRZYSZŁOŚCI została założona w roku 2011. Szkoła jest

doskonale wyposażona w sprzęt najwyższej klasy, jest interaktywna i multimedialna w zakresie metod pracy, realizuje

techniki szybkiej nauki, treningi twórczości oraz warsztaty kompetencji psychospołecznych. Praca w naszej szkole

pozwala nauczycielom realizować się zawodowo i rozwijać własne kompetencje pedagogiczne. Z pełną ofertą szkoły

można się zapoznać na stronie www.esp.edu.pl

W związku z dynamicznym rozwojem szkoła poszukuje osoby na stanowisko

Nauczyciel Kształcenia Zintegrowanego

Nauczyciel będzie od dnia 1 września 2019 prowadził klasę pierwszą.

Zadania osoby na tym stanowisku będą

polegały na:

integracji i prowadzeniu zajęć lekcyjnych z uczniami klasy

bieżącym komunikowaniu się i budowaniu współpracy z rodzicami

prowadzeniu dokumentacji szkolnej

organizowaniu wycieczek i wyjść klasowych

dbaniu o własny rozwój zawodowy

Klasa liczy 15 osób.

Poszukujemy osoby:

o pełnych kwalifikacjach kierunkowych

komunikatywnej, kreatywnej

otwartej na rozwój zawodowy

dynamicznej i odpowiedzialnej

preferującej aktywne metody pracy

Mile widziana umiejętność obsługi tablicy interaktywnej i nowoczesnych technik uczenia. Zapraszamy do aplikowania

również niedawnych absolwentów studiów pedagogicznych.

Oferujemy:

pracę w prężnie rozwijającej się firmie

atrakcyjne wynagrodzenie

stałą umowę o pracę

pracę w przytulnym i spokojnym miejscu

możliwość rozwoju zawodowego

wsparcie w prowadzeniu klasy

pakiet szkoleń przygotowujący do pracy w naszej szkole

Prosimy o załączenie CV z opisem wykształcenia i doświadczenia zawodowego.