Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0848

Obowiązki:

Realizacja zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami zgodnie z ramowymi planami nauczania. Praca w ramach działania rady pedagogicznej zgodnie z założeniami do organizacji pracy szkoły na rok 2020/2021.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Przygotowanie pedagogiczne
  • dokładność, komunikatywność, umiejętność argumentowania
  • dokładność, uczciwość, sumienne pełnienie obowiązków
  • duża samodzielność i dokładność, komunikatywność, terminowość, odpowiedzialność, umiejętność analitycznego myślenia

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Zawód:

  • Nauczyciel chemii (wymagany staż - lata: 1)

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : Umiejętność motywowania uczniów do pracy, znajomość różnorodnych metod i form pracy z dziećmi. [Umiejętność 2] : Znajomość obsługi sprzętu multimedialnego. [Inne] : Oprócz uprawnień do nauczania chemii wskazane posiadanie innego kierunku: biologia lub fizyka KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - telefoniczny: 82-560 39 28 - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: banchimowicz@sp4chelm.pl

Miejsce pracy: Prymasa Wyszyńskiego 15, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja Publiczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy