Native speaker English preschool/native speaker języka angielskiego

Neobrit Educations Ltd.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

An innovatie private elementary school and kindergarten in Mokotow are looking for a native english speaker.
We are looking for canditates with experience in working with children.
Related specialty courses and training will be a great asset.
We offer an opportunity to be part of a passionate and driven team.
Favorable working conditions, a job full of challenges,personal growth,
and possibility to develop and implement new ideas and solutions.

Please send your CV

Niepubliczne Przedszkole na Mokotowie poszukuje pracownika na stanowisko: Native speaker języka angielskiego/lektor
Warunkiem koniecznym do podjęcia pracy jest biegła znajomość angielskiego.
Doświadczenie w pracy z dziećmi mile widziane.
Oferujemy pracę w zgranym i zaangażowanym zespole. Korzystne warunki
zatrudnienia, rozwijającą pracę pełną wyzwań i możliwości kreowania oraz wdrażania nowych rozwiązań.

CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej) prosimy wysyłać poprzez przycisk "Aplikuj"

Prezentacja firmy

MyVinci - program edukacji na miarę XXI w. <br/> <br/>Z miłości do dziec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia