National Sales Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - prężnie rozwijającej się firmy w branży Consumer Goods poszukujemy doświadczonego Menedżera Sprzedaży, który przyjmie odpowiedzialność za kilkuosobowy zespół sprzedaży, ale także realizację celów biznesowych oraz rozwój Klientów w kanale MT, TT oraz e-commerce

Informacje o kliencie

Międzynarodowa organizacja posiadająca rozpoznawalne marki w swoim portfolio

Opis stanowiska

  • Tworzenie, planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynku lokalnym,
  • Negocjacje kontraktów z kluczowymi klientami - kanał nowoczesny, tradycyjny, e-commerce,
  • Wspieranie rozwoju silnych relacji z kluczowymi Klientami, a także budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi decydentami.
  • Odpowiedzialność za osiąganie celów sprzedażowych zarówno w zakresie budżetów, jak i efektywności sprzedaży, zespołu sprzedaży,
  • Ustalanie celów sprzedażowych i zapewnienie ich osiągnięcia poprzez regularny nadzór oraz definiowanie i wdrażanie planów poprawy w razie potrzeby.
  • Motywowanie i rozwój podległego zespołu sprzedaży,
  • Zapewnienie osiągnięcia celów ilościowych i asortymentowych poprzez ustalanie odpowiedniej ceny i marży sprzedaży,
  • Analiza konkurencji, udziałów w rynku, trendów oraz możliwości rozwoju biznesu,

Profil kandydata

  • Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku w innej firmie z obszaru Consumer Goods,
  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem - motywowanie, wyznaczanie celów sprzedażowych, wsparcie w negocjacjach,
  • Mile widziana wiedza oraz doświadczenie we współpracy z kanałem e-commerce,
  • Bardzo dobra znajomość specyfiki współpracy z sieciami handlowymi oraz współpracy z dystrybutorami,
  • Pro-aktywność w działaniu oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • Wysokie umiejętności prezentacyjne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania decyzji.
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego do poziomu Dyrektora sprzedaży w przyszłości,
  • Ciekawe projekty związane z rozwojem sprzedaży w kanale e-commerce,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z systemem premiowym,
  • Pakiet benefitów,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page