National Sales Manager - Modern Trade - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, lidera w swojej branży (produkty fresh) poszukujemy pracownika na stanowisko National Sales Manager - (Modern Trade). Jest to rola dla kandydatów, którzy rozumieją specyfikę sprzedaży produktów fresh oraz są otwarci na regularne podróże służbowe.

National Sales Manager - Modern TradeMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Współpraca z kluczowymi klientami oraz kontrahentami, w tym negocjowanie umów i kontraktów handlowych
  • Budowanie nowych relacji biznesowych oraz rozwój kanałów sprzedaży
  • Współpraca z działem obsługi klienta
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących klientów i konkurencji

Oczekiwania

  • Posiadasz doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie z obszaru FMCG (preferowane produkty food)
  • Jesteś managerem - rozumiesz, wspierasz oraz pomagasz osiągać cele biznesowe podległemu zespołowi
  • Potrafisz delegować zadania oraz pozwalasz współpracownikom podejmować własne decyzje
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem o rozproszonej strukturze
  • Cechujesz się proaktywnością, a także motywujesz zespół do kreatywności i naturalnego wychodzenia poza schemat pracy
  • Cenisz standardy biznesowe (wizyta handlowa, model sprzedaży, zarządzanie, motywowanie personelu etc.)
  • Potrafisz egzekwować ustalone cele oraz znasz mechanizmy, które pomagają je osiągać
  • Jesteś otwarty na podróże służbowe na terenie całej Polski
  • Potrafisz pracować z danymi - wyciągasz wnioski, budujesz plany biznesowe na podstawie danych
  • Nadzorujesz promocję, realizację standardów ekspozycyjnych
  • Potrafisz budować relacje biznesowe z pracownikami oraz klientami

Oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie stałe oraz premię uzależnioną od wyników finansowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta sportowa)
  • Auto służbowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.