National Field Sales Manager Consumer Goods

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży dóbr konsumenckich (wyższa półka cenowa) szukamy kandydata/kandydatki na stanowisko:

National Field Sales Manager Consumer GoodsMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie podległym zespołem handlowym (Regionalni Kierownicy Sprzedaży i podlegli im Przedstawiciele Handlowi odpowiedzialni za działania lokalne w kanale nowoczesnym i tradycyjnym),
  • Odpowiedzialność za realizację celów ilościowych i jakościowych w kanale nowoczesnym i w wybranych punktach kanału tradycyjnego,
  • Bliska współpraca z Dyrektorem Sprzedaży i Zarządem w celu ustalenia strategii działań lokalnych na najbliższe lata,
  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta,
  • Inspirowanie i motywowanie zespołu do realizacji celów.

Wymagania:

  • Doświadczenia w zarządzaniu dużym zespołem handlowym w branży dóbr konsumenckich, atutem będzie doświadczenie na stanowisku Key Account Managera/Trade Marketing Managera,
  • Doświadczenie we współpracy z zewnętrznymi siłami handlowymi (merchandiserzy / handlowcy outsourcingowani),
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i nastawienia na współpracę międzydziałową,
  • Co najmniej dobrej zna znajomość języka angielskiego (będzie używany regularnie w pracy),
  • Dokładności i dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • Odwagi decyzyjnej i umiejętności działania pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.