National Account Manager

Trenkwalder

Warszawa, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • odpowiedzialność za specjalistyczną kategorię napoju NARTD (Non Alcoholic Ready To Drink) w obszarze klientów, w kanale nowoczesnym (hipermarkety, supermarkety),
  • skuteczne zbudowanie dystrybucji, w oparciu o jakościowe cele i założenia business planu,
  • przygotowanie strategicznych planów rozwoju dedykowanej kategorii u klientów HM&SM, poprzedzone procesem analizy i prezentacją dla struktur wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • realizacja celów sprzedażowych i dystrybucyjnych dla wybranych klientów oraz egzekucja celów sprzedażowych (miesięcznych/rocznych),
  • bliska współpraca z Category Managerem, Trade Marketingiem oraz z zespołem NAM, w celu realizacji celów jakościowych wskazanej kategorii napoju u klientów kanału HM&SM,
  • przeprowadzenie negocjacji rocznych w obszarze jednej, specjalistycznej kategorii NARTD oraz egzekucja ustaleń negocjacyjnych z klientem,
  • bieżąca współpraca z terenowymi siłami sprzedaży.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku NAM/KAM w branży FMCG,
  • znajomość kategorii DAIRY (jogurty, mleko),
  • wiedza na temat kanałów sprzedaży, podmiotów działających na rynku HM&SM,
  • doświadczenie we współtworzeniu rozwiązań wspierających sprzedaż,
  • praktyczne doświadczenie w prowadzeniu złożonych projektów w długich cyklach sprzedaży,
  • dobra znajomość języka angielskiego (w tym biznesowego),
  • zdolności analityczne, podstawowe umiejętności finansowe (P&L).

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia + bardzo wysokie premie,
  • pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • możliwość rozwoju osobistego (kursy, szkolenia),
  • pakiet pracowniczy (karta medyczna, sportowa),
  • miejsce pracy: Warszawa.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy