ManpowerGroup Sp. z o.o.

Nastawiacz maszyn

Miejsce pracy: Sosnowiec

Miejsce pracy: Łazy (Turza)

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Praca w systemie III-zmianowym
  • Dodatek nocny oraz premia regulaminowa
  • Bezpłatny przewóz pracowniczy na trasie Zawiercie - Turza, Turza - Zawiercie
  • Po okresie próbnym możliwość przejścia w struktury firmy
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, Medicover, ubezpieczenie PZU, zniżki)
  • Praca w stabilnej i renomowanej firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • Znajomość budowy maszyn
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi - suwmiarka, mikrometr
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość konstrukcji narzędzi tłoczonych
  • Mile widziana podstawowa znajomość hydrauliki i pneumatyki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Zaangażowanie w powierzone zadania

Zadania:

  • Przezbrajanie i obsługa maszyn
  • Ustawianie parametrów pras
  • Kontrola, diagnostyka oraz usuwanie awarii
  • Korygowanie procesów
  • Dbanie o właściwy stan maszyn - konserwacja i naprawy w zakresie mechaniki
  • Wykonywanie zleceń produkcyjnych zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i jakości

Nie zwlekaj!
To może być Twoja szansa na zdobycie cennego doświadczenia!
Zaaplikuj lub zadzwoń/ wyślij SMS o treści ’Nastawiacz Maszyn Łazy’ -> 600408663

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy