Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Nastawiacz maszyn

Miejsce pracy: Pabianice, Łódź

Zadania

  • obsługa maszyn, robotów i urządzeń do produkcji lub do pakowania żarówek i komponentów do żarówek,
  • dbanie o właściwy stan techniczny maszyn-konserwacja i drobne naprawy w zakresie mechaniki,
  • realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych,
  • prowadzenie pomiarów kontroli i korygowanie procesów,
  • aktywny udział w programach poprawiających efektywność i bezpieczeństwo pracy,
  • zgłaszanie pomysłów na usprawnienia i realizacja procesu ciągłego doskonalenia.

Wymagania:

  • zaangażowanie,
  • umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • otwartość na zdobywanie wiedzy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wykształcenia min. zasadniczego zawodowego,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki,
  • podstawowa znajomość funkcjonowania maszyn i urządzeń mechanicznych,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy,
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień,
  • udział w pracy zespołów projektowych,
  • docenianie i nagrody dla pracowników w ramach : Programu Motywowania, Programu KAIZEN, Współzawodnictwa Polepszeń Jakości (QIC) i Programu Poleceń Pracowniczych,
  • opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • kartę Benefit,
  • szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Numer referencyjny: 12/ES/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.