NASTAWIACZ KROSIEN PASMANTERYJNYCH

Zgierz - możliwość skorzystania z pakietu relokacyjnego lub elastycznego grafiku, łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, czołowego producenta artykułów florystycznych w Europie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Do Twoich głównych zadań należeć będzie:

  • nastawianie krosien pasmanteryjnych,
  • przestrzeganie procedur i zasad BHP.

Jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w zawodzie nastawiacza krosien pasmanteryjnych (igłowych),
  • jesteś samodzielny,
  • wykazujesz się odpowiedzialnością w powierzonych zadaniach,
    to znaczy, że znalazłeś właściwe ogłoszenie!

Oferujemy:

  • pakiet relokacyjny lub elastyczny grafik indywidualnie dopasowany do pracownika,
  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,
  • pracę na 1 zmianę pn - pt,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - do 4 - 5 tys. brutto,
  • bezpieczne i komfortowe warunki pracy.

Nie czekaj i aplikuj klikając przycisk „APLIKUJ TERAZ”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Praca na produkcji