Opis stanowiska pracy

5-21-50616
Wynagrodzenie: 5000 - 7000 PLN

Dla naszego klienta, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive, budująca swój pierwszy zakład w Polsce poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Narzędziowiec

Ważna informacja: praca w systemie zmianowym

Lokalizacja: Opole

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne
- Min. 1,5 roku doświadczenia na stanowisku Narzędziowca w firmie produkcyjnej
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Umiejętność pracy w zespole

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Możliwość rozwoju w ramach organizacji
- Współtworzenie nowego projektu
- Praca w zgranym zespole

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis