Opis stanowiska pracy

Pracując z Nami do Twoich obowiązków będzie należało m.in:

  • operacje mycia oprzyrządowania.
  • przeglądy prewencyjne i przestrzeganie planu tych przeglądów.
  • przeprowadzanie regeneracji narzędzi.
  • przeprowadzanie modyfikacji i usprawnień narzędzi.
  • pasowanie części zamiennych (gniazda i inne).
  • walidacja narzędzi.
  • dostosowywanie i dobieranie nowych narzędzi.
  • przestrzeganie obowiązujących zasad i wypełnianie dokumentów.
  • informowanie przełożonego o nieprawidłowościach i zagrożeniach zauważonych podczas realizacji powierzonych zadań.
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, rysunku technicznego.
  • znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
  • posiadanie aktualnych uprawnień SEP E1 do 1kV, mile widziane powyżej 1kV
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze (MAG, TIG, Gazowe)
  • mile widziana znajomość automatyki (sterowniki PLC)
  • mile widziane uprawnienia SEP gr 2 i 3

W zamian oferujemy:

  • ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • bogaty pakiet świadczeń (między innymi opieka medyczna, sport i rekreacja)
  • szkolenia wewnętrzne przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku
  • możliwość dalszego rozwoju i awansu

Prezentacja firmy

Cooper Standard jest wiodącym, globalnym producentem uszczelnień ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne, Praca Inżynieria