HR SIGMA

Narzędziowiec

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obowiązki:

  • wykonywanie prac warsztatowych i ślusarskich
  • praca z rysunkami technicznymi
  • obsługa frezarki, tokarki, szlifierki
  • weryfikacja stanu narzędzi
  • prowadzenie ewidencji i nadzoru nad narzędziami

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (technikum elektryczne, mechaniczne itp.)
  • znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Windows)
  • podstawowa wiedza z zakresu urządzeń elektrycznych -budowa, funkcjonalność
  • zdolności manualne (konieczne przy pracy w narzędziowni)
  • zdolność analitycznego i technicznego myślenia
  • doświadczenie z obróbki skrawaniem-obsługa maszyn
  • doświadczenie w obsłudze maszyn warsztatowych- piła, szlifierka, wiertarka

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • pracę w kreatywnym i zgranym zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • uregulowany czas pracy,
  • zdobycie wiedzy z zakresu pracy w narzędziowni - prace ślusarskie
  • perspektywy awansu, rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA