Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/02/2019.

Narzędziowiec form wtryskowych

Wrocław, Środa Śląska, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu zajmującego się wytwarzaniem oraz dystrybucją produktów leczniczych poszukujemy Narzędziowca form wtryskowych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za bieżące naprawy form wtryskowych, przygotowanie form do produkcji seryjnej, przeglądy prewencyjne, a ponadto diagnozowanie problemów oraz ich analiza.

U Kandydatów zwaracamy uwagę na:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie techniczne (zawodowe/średnie)
  • umiejętność obsługi maszyn takich jak: szlefierka, tokarka, frezarka
  • umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole

Nasz klient zapewnia:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, realne perspektywy rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do Multisport, karnetów na imprezy rozrywkowo-kulturalne, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą itp.)
  • prywatną opiekę medyczną
  • bezpłatne kursy języka angielskiego
  • przyjazne stanowisko pracy

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji