Narzędziowiec Form Wtryskowych

Gi Group Sp. z o.o.

Koninko, wielkopolskie

Miejsce pracy: Koninko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa form wtryskowych oraz rozdmuchowych
  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji form wtryskowych i rozdmuchowych
  • Obsługa obrabiarek - frezarka, tokarka
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • Monitorowanie stanu pracujących form
  • Prowadzenie metryki form

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi tokarki i frezarki
  • Uprawnienia na spawanie metodą MIG i TIG- mile widziane
  • Umiejętność spawania aluminium metodą TIG - mile widziane
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Obsługa komputera

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Benefity: dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.