Mycie Skrzynek HOLANDIA

Pran Sp. z o.o.

Bleiswijk, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego holenderskiego Klienta - firmy z sektora logistyki - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Fizyczny

Do Twoich zadań będzie należało mycie i układanie skrzynek, ustawianie ich na taśmie.

Wymagamy znajomości j. angielskiego minimum komunikatywnie.

Oferujemy długoterminową pracę w stabilnej firmie, zakwaterowanie + ubezpiecznie + transport do pracy (odpłatnie)

Wymagania

Gotowosc do ciezkiej pracy

Dyspozycyjnosc w weekendy i do pracy w godzinach nadliczbowych

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji