MUZYK SOLISTA - WALTORNIA (NR 0769)

Opera NOVA w Bydgoszczy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0769

Obowiązki:

Opera Nova w Bydgoszczy ogłasza nabór na stanowisko muzyk solista - waltornia.

Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony z wynagrodzeniem zasadniczym w kwocie od 3.000 zł. miesięcznie brutto, stawka za przedstawienia ponadnormowe od 250 zł. i dodatek za wieloletnią pracę w wysokości wynoszącej po 5 latach pracy 5% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego wzrastający o 1% za każdy kolejny rok pracy, aż do osiągnięcia 20%.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Zawód:

  • Muzyk*

Miejsce pracy: Marszałka Focha 5, 85-070 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Wymagane jest nadesłanie CV zawierającego: adres zamieszkania, dane osobowe, informacje dotyczące wykształcenia, doświadczenia artystycznego i zawodowego.Zainteresowane osoby prosimy o złożenie ofert w formie pisemnej w Operze Nova, dział spraw pracowniczych, ul. M. Focha 5 lub na adres mail: kadry@operanova.bydgoszcz.pl do dnia 30.04.2021 r. Opera zapewnia akompaniatora. Program przesłuchań oraz orkiestrówki do przygotowania znajdują się na stronie internetowej Opery Nova w Bydgoszczy w zakładce Artyści/audycje,przesłuchania. Opera Nova zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami, którzy zobowiązani będą do przesłania nut wybranego przez siebie krótkiego utworu o charakterze kantylenowym.Przesłuchania planowane są w maju 2021 r., o dokładnym terminie wybrani kandydaci zostaną powiadomieni odrębnie.Prosimy o umieszczenie i podpisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r. roku o Ochronie Danych Osobowych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy