Opis stanowiska pracy

Od ponad 35 lat wykonujemy stany surowe dużych obiektów przemysłowo - mieszkalnych na terenie Polski i Niemiec z siedzibą w Zielonej Górze

Stanowisko: Murarz

Miejsce pracy: Niemcy

Region: Frankfurt am Main

Opis stanowiska:

Aktualnie zatrudnimy do pracy na terenie Niemiec:

murarzy

Wymagania:

  • pilnie zatrudnimy murarzy z umiejętnością murowania z małego formatu cegły dwustronnie fugowanej
  • minimum sześcioletnią praktyką w zawodzie
  • umiejętnością samodzielnego wykonywania prac murarskich i im towarzyszących przy wznoszeniu budynków mieszkalnych (stropy i ściany piwniczne z prefabrykowanych elementów żelbetonowych)
  • w przypadku brygadzistów również umiejętnością prowadzenia kilkuosobowej brygady i porozumiewanie się z niemieckim Polierem w celu wykonywania tych prac
  • znajomością dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie
  • nieodpłatne zakwaterowanie
  • dojazd do pracy i niezbędne narzędzia
  • natychmiastowe i długotrwałe zatrudnienie
  • wszelkie świadczenia socjalne

Prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio do osoby rozpatrującej zgłoszenia. W pierwszej kolejności rozpatrywane są zgłoszenia telefoniczne.

Tel. kontaktowy: 605 53 55 87

Prosimy o przesłanie Aplikacji za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma Allbau Sp. z o. o. szuka pracowników do wykonywania stanów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria, Praca Inne