Opis stanowiska pracy

Szukamy doświadczonych MURARZY

Dla naszego klienta w Niemczech w regionie Oldenburg szukamy zmotywowanych i doświadczonych murarzy. Kontrakt jest podpisywany bezpośrednio z firmą budowlaną. Firma jest renomowana i działa na rynku od 1935, zatrudnia obecnie około 60 stałych pracowników. Projekty budowlane są w regionach Oldenburg, Bremen, Osnabrück.

WYMAGAMY:

  • Ukończoną szkołę w zawodzie murarz
  • Doswiadczenie w zawodzie (minimum5 lat)
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy mile widziane

GWARANTUJEMY:

  • Bezpośredni kontrakt z niemieckim pracodawcą
  • Początkową wypłatę € 15,00 brutto / za godzinę
  • Dietę dzienną na projekcie: od € 12,00 netto/ za dzień pracy
  • 30 dni urlopowych w roku

Zainteresowany? Wyślij nam swoje cv za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma Jobs4europe to miedzynarodowa agencja posrednictwa pracy, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne