Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2018.

Murarz

Holandia, zagranica

Konekta Services B.V.

Opis stanowiska pracy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów został opracowany i wdrożony nowatorski system szkoleń. Jeżeli jesteś osobą, która posiada podstawową znajomość zasad murarki oferujemy Ci możliwość odbycia szkolenia w naszym centrum treningowym mieszczącym się w Hardinxveld -Giessendam. Podczas szkolenia otrzymujesz cotygodniowe wynagrodzenie, bezpłatne zakwaterowanie oraz transport. Holenderscy trenerzy doszkolą twoje umiejętności do tutejszych standardów. Gwarantujemy długoterminową pracę każdej osobie, która ukończy nasz kurs.

Wymagamy:

  • Doświadczenie w murarce ceglanej lub bloczkowej
  • Gotowość odbycia szkolenia
  • Motywacja
  • Znajomość języka obcego i posiadanie certyfikatu VCA będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w wysokości od 12,50 do 16 € / godzinę netto
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Cotygodniowe wynagrodzenie za każdy tydzień szkolenia
  • Zakwaterowanie
  • Dodatki socjalne zgodnie z CAO
  • Bezpłatny transportu

Konekta Services BV specjalizuje się w oddelegowywaniu wysoko wyszkolonego personelu w... branżach: technicznej, stoczniowej, budowlanej oraz petrochemicznej. Nasi Pracownicy to profesjonaliści wykonujący swoją pracę z zamiłowaniem i pasją.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne , Praca Praca fizyczna