Opis stanowiska pracy

GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250)

Dla swojego klienta poszukuje  - Ekipy murarskiej z autem

Miejsce pracy: Vielle-Saint-Girons, Francja

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na kontrakt francuski
  • Stawka całkowita 17€ brutto/h
  • Dodatek żywieniowy 20€ / dzień
  • Gwarantowany czas pracy 39h tygodniowo
  • Dodatek amortyzacyjny od 125€/mc + kilometrówka
  • Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe)
  • Zwrot kosztów za odzież roboczą oraz podróż PL-FR-PL
  • Bonus – 100€ brutto za polecenie doświadczonego pracownika
  • Samochód służbowy na miejscu
  • Zaliczka 70%- po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • Formalności załatwiane mailowo

Za co będziesz odpowiedzialny ?

  • Murowanie domów od podstaw z pustaków, pustaków żużlowych i cegieł
  • Zbrojenia
  • Fundamenty

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Min. 6-letnie doświadczenie na stanowisku murarz
  • Wymagany samochód na przyjazd do Francji (min. 1 osoba na ekipę)
  • Język francuski w stopniu komunikatywnym (min. 1 osoba na ekipę)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna