ATERIMA
ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia. Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:

Murarz

Francja, dep. Górna Sabaudia,
Obowiązki:
  • kompleksowe prace murarskie przy budowaniu domów indywidualnych (murowanie na klej)

Wymagania:
  • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od 24 marca
  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
  • min. 5 lat doświadczenia w zawodzie
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • prawo jazdy kat. B

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • umowę o pracę tymczasową do 24 czerwca z możliwością przedłużenia
  • stawka 13,60 EUR brutto / h (za 35 godzin tygodniowo)
  • nadgodziny płatne wg przepisów francuskich (powyżej 35 godz.+25% stawki, powyżej 43 godz.+50% stawki)
  • dodatek żywieniowy 9,70 EUR brutto za każdy dzień roboczy
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS opłacone od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do internetu
  • częściowe pokrycie kosztów podróży do Francji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
ATERIMA