Opis stanowiska pracy

DUŃŚKA FIRMA poszukuje doświadczonych murarzy budowlanych z dużym doświadczeniem oraz dyplomem murarza

Projekt:

  • Wynagrodzenie: 165, - 175 DKK na godzinę brutto
  • Pieniądze na wakacje: 12,5%
  • Za dni ustawowo wolne: 8,6%
  • Emerytura (po 3 miesiącach): 12% (8% od nas, 4% od pracownika)
  • Zapewniamy mieszkanie płatne przez pracownika 700 DKK za tydzień.
  • Firma zapewnia koszule i spodnie robocze
  • Praca w systemie 5-6 tygodni pracy 1-2 tygodnie urlopu
  • Praca w brygadach 4 osobowych

Opis prac: umiejętności murowania klinkieru , cegły elewacyjnej

Wymagane

  • Doświadczenie w murowaniu na terenie Danii
  • Pracownicy bez nałogów, bez problemu z alkoholem
  • Konieczne przedstawienie dokumentu o niekaralności
  • Wymagane prawo jazdy
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Wymagane dostosowanie do ciężkiej pracy fizycznej

Praca na terenie Danii, umowa z duńskim pracodawcą na warunkach pracy w Danii. Pracodawcy zależy na długotrwałej współpracy.

Prezentacja firmy

Freelancer Worldwide A/S

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
z możliwościa do końca roku
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
165PLN - 175PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie