Opis stanowiska pracy

Podejmiemy współpracę z doświadczonymi Murarzami (grupy do 10 osób), do prac przy wznoszeniu obiektów budowlanych na terenie Belgii. Osoby na tym stanowisku odpowiedzialne będą za wykonywanie prac murarskich - murowanie apartamentowców (bloczek, silka, kimlaag, fasada-klinkier na zaprawę).

Korzyści:
• współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne zatrudnienie i zapewniona ciągłość robót na długi czas (powyżej 2 lat)
• atrakcyjne wynagrodzenie, brak opóźnień w płatnościach, możliwość zakwaterowania oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Zainteresowane osoby proszone o wysyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Regess Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Bankowa 36 Jelenia Góra (58-500). Odbiorcami danych są zewnętrzna obsługa administracyjna, hostingodawca oraz zewnętrzna obsługa informatyczna. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Aby skontaktować się z administratorem, należy wysłać e-mail pod adres: biuro()regess.pl lub zadzwonić pod nr telefonu 75/ 6442073

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku Murarza (min. 3 lata)
• mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
• chęć do pracy na terenie Belgii, skrupulatność, samodyscyplina

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji