Opis stanowiska pracy

Ensila Group Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje kandydatów na stanowisko:

MURARZ - BELGIA

OBOWIĄZKI:

  • Murowanie budynków od podstaw (fasady, ściany zewnętrzne, działowe...)
  • Układanie klinkieru na budynkach

WYMAGANIA:

  • Samodzielny, dokładny sposób pracy
  • Mile widziana znajomość języka ang. / niem. / niderlandzkiego
  • Mile widziane ekipy

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę na długi okres
  • Bezpłatne mieszkanie, w pełni wyposażone

Serdecznie dziękujemy za przesłanie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Naszym głównym celem jest zatrudnianie najbardziej efektywnych pracowników z branży... budowlanej, ponieważ wiemy jak wielki jest popyt panujący w tej dziedzinie oraz jak szybko rozwijają się nowe trendy architektoniczne. Aby za nimi nadążyć, nasz zespół tworzą młodzi, entuzjastyczni, wykształceni
i doświadczeni ludzie, z którymi praca to sama przyjemność. Nasze motto to „ najwyższa jakość za uczciwą cenę".

Ensila to przede wszystkim zespół wysoko wyspecjalizowanych hydraulików, płytkarzy-glazurników oraz doskonałych tynkarzy i murarzy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Inne