Batiment FL Sp. z o.o.
Global Interim to agencja zatrudnienia z Poznania wyspecjalizowana w obsłudze francuskiego rynku budowlanego. Cenimy sobie przede wszystkim stałą i długoterminową współpracę zarówno z naszymi pracownikami jak i klientami.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Murarz / Zbrojarz / Betoniarz

Miejsce pracy: Francja, Region Centralny, Dreux

Opis stanowiska :

Wszyscy nasi pracownicy podlegają bezpośrednio francuskiemu szefowi budowy. Roboty wykonujemy głównie na dużych budynkach mieszkalnych lub innych obiektach użyteczności publicznej (szkoły, szpitale, powierzchnie magazynowe). Początek pracy przewidujemy na termin 20 kwietnia 2020.

Szczegółowe zadania:

  • palowanie
  • zbrojenia i szalunki
  • montaż podwalin prefabrykowanych i kotwienie
  • podejścia kanalizacyjne
  • układanie izolacji styropianowej
  • zbrojenia posadzek
  • układanie stropów prefabrykowanych

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w zakresie prac betoniarsko-zbrojarskich
  • umiejętność czytania planów
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy we Francji oraz prawo jazdy kat. B

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie, możliwość stałej współpracy
  • preferencyjny system zjazdów dostosowany do potrzeb pracownika (co 6-8 tygodni)
  • klarowny system wynagrodzeń
  • komfortowe zakwaterowanie
  • opłacone mieszkania przejazdy do Francji oraz codzienne dojazdy w komfortowych
  • stawkę godzinową na poziomie 12,00 euro netto na rękę
Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku
prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.
W razie pytań zadzwoń 515 407 486

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.