Murarz/Stolarz do budowy domów prefabrykowanych

BSI

Niemcy (Marlow), zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma BSI Personnel Sp.z.o.o, certyfikat 3455, zajmuje się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników do pracy zagranicą, m.in. w Niemczech i Skandynawii.

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta, agencji pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIKA PRODUKCJI PREFABRYKATÓW BUDOWLANYCH

Opis stanowiska:
Praca polegająca na produkowaniu prefabrykatów budowlanych wykorzystywanych do budowy domów.

Oferujemy:
Niemiecką umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin na czas nieokreslony,
Wynagrodzenie 13,00 € brutto/h,
Dietę 14,00 € netto/dzień,
Dodatki za nadgodziny, pracę w niedziele i święta,
Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,
Świąteczne i wakacyjne premie.

Wymagania

- Prawo jazdy kat. B + własne auto,
- Sprawność fizyczna i motywacja do pracy,
- Dyspozycyjność i gotowość do pracy,
- Doświadczenie przy budowie prefabrykowanych domów,
- Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność,
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- Wykształcenie zawodowego jako stolarz lub cieśla,
- Zdolności manualne i umiejętności posługiwania się narzędziami niezbędnymi w pracy.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji