Murarz/ Pracownik ogólnobudowlany

InterKadra Sp. z o.o.

Alzacja, zagranica

Opis stanowiska pracy

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

MURARZ/ PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Miejsce pracy: Francja/ Alzacja/ Departament 67, 68
Data rozpoczęcia: od stycznia

OBOWIĄZKI

- prace murarskie, głównie murowanie z cegły i pustaka cementowego
- prace wyburzeniowe
- tynkowanie
- szalunki "mieszane" tzn. rama metalowa i drewno- marka PERI
- proste zbrojenia

WYMAGANIA

- doświadczenie minimum 5 lat
- podstawy języka niemieckiego lub francuskiego
- prawo jazdy

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- darmowe zakwaterowanie
- dodatek transportowy
- samochód służbowy
- posiłek
- nadgodziny dodatkowo płatne
- pomoc przy organizacji wyjazdu
- opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu

KONTAKT:

Pytania prosimy kierować pod numerem tel. 666826905

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna