Murarz - praca w Holandii

Workingo Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Agencja Zatrudnienia nr 11888), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Murarz

Wymagane jest doświadczenie w pracy z cegłami klinkierowymi

Praca dostępna od zaraz!

Oferujemy

Zakwaterowanie – opłacone i zapewnione
• Ubezpieczenie
• Stawka: 12,00 - 12,50 euro/h netto (na rękę)
• Wynagrodzenie wypłacane co tydzień
• Holenderska umowa (napisana w języku polskim)
• Długoterminowa współpraca
• Zwrot kosztów przejazdów z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy (kilometrówka)

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z cegłą klinkierową - warunek konieczny
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pracy jako murarz w Holandii jest dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
  • Mile widziane własne narzędzia, ubranie robocze oraz samochód

Posiadanie nr Sofi (BSN) oraz VCA jest mile widziane

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem (71)715-77-22, 606-150-565 lub 501-346-642 oraz wysłanie CV przez odnośnik w ogłoszeniu.

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
zakwaterowanie, ubezpieczenie, kilometrówka
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna