Murarz - praca Niemcy - od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Murarz – Niemcy – budowa (żelbety)

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Wiesbaden, Mainz

Najpierw wymogi:
 doświadczenie w pracach murarskich,
 ubezpieczenie społeczne za ostatni 30 dni lub oświadczenie że ostatni 30 dni byłeś w Polsce,
 zdolność do prac powyżej 3m,
 niekaralność.

Co możemy dać:
 stawkę ustalasz z kierownikiem – po rozmowie telefonicznej,
 zakwaterowanie - pokoje 2-3- osobowe – nic nie płacisz za wynajem,
 narzędzia i odzież,
 polską umowę o pracę,
 zwrot za urlop Sok-Bau 14%,
 zatrudnienie na 18 mc,
 zjazdy do domu co 4-5 tygodni na tydzień.

Zakres obowiązków: prace murarskie.

Podpisanie umowy w m. Bielsko Biała - koniecznie.

Za zbędne komentarze dziękuję. Proszę o kontakt tylko osoby zainteresowani i zdecydowani !!!

Panowie, nie ma na co czekać – dzwoń na 518-200-962 Alona lub pisz sms „murarz - Niemcy” – oddzwonię. A masz CV, to dawaj

Numer wpisu do rejestru 13471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pracownicy budowlani sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Administratorem danych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna