Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest niemiecka firma rodzinna z kilkudziesięcioletnimi tradycjami w zakresie budownictwa ogniotrwałego, budowy pieców, transportu surówki oraz inżynierii przemysłowej i budowlanej.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - oddziału firmy u dużego producenta stali w Dąbrowie Górniczej Kandydata na stanowisko:

Murarz piecowy

(miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, okazjonalne delegacje do krajów europejskich)

Numer referencyjny EBE/SV/MP/04/2019

Twoje zadania:

  • usuwanie zużytych i wykonywanie nowych wyłożeń ogniotrwałych agregatów metalurgicznych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie jako murarz lub kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako murarz przy budowie pieców
  • gotowość do prac montażowych i naprawczych
  • wysoka elastyczność w przypadku krótkoterminowych zleceń i zmieniających się godzin pracy
  • samodzielny sposób pracy oraz otwartość na nowe obwiązki
  • przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i jakości

W zamian otrzymasz od nas:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet ekstra
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz dalsze kształcenie
  • interesujące perspektywy zawodowe

Jeśli zainteresowała Cię nasz oferta zapraszamy Cię do przesłania swojej aplikacji z podaniem oczekiwanego wynagrodzenia i dostępności oraz z poniższymi klauzulami za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa jest nowoczesną, prężnie dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Kontrola jakości