Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Murarz

Miejsce pracy: holandia

Oferujemy

legalne zatrudnienie na terenie Holandii
atrakcyjne wynagrodzenie !!!!!!
długoletni kontrakt
zakwaterowanie
ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego oraz dalszego rozwoju zawodowego

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

prace murarskie, układanie klinkieru( fasady ściany),
murowanie cegłą elewacyjną, licową, pełną.
Przestrzeganie przepisów BHP
Utrzymywanie obszaru w jak najwyższej czystości i porządku.

Wymagania

Wymagania

  • min 3 - 5 lat udokumentowanego doświadczenia
  • mile widziane doświadczenie w krajach takich jak (niemcy ,holandia ,fracja, belgia itp)
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • duża dokładność wykonywanych pra

Prezentacja firmy

Terrat Recruitment Sp.zo.o. <br/>Jesteśmy wyspecjalizowanym dostawcą usł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców