Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 10/12/2018.

Murarz - lider zespołu - Trondheim - od zaraz

zagranica

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy lidera zespołu murarzy do pracy w Trondheim w Norwegii.

Praca przy murowaniu domów jednorodzinnych, stawianiu ścian.

Rozpoczęcie pracy jak najszybciej

Oferujemy:

  • stawkę 220 NOK na godzinę,
  • norweską umowę o pracę,
  • wynagrodzenie urlopowe - feriepenger,
  • 50 godz tygodniowo przy większości zleceń
  • zapewnione zakwaterowanie, do 4500 NOK/miesiąc odciągane z pensji pracownika
  • odbiór z lotniska,
  • klarowne i legalne warunki zatrudnienia,
  • możliwość długoterminowej współpracy,
  • wsparcie przy załatwianiu formalności w Norwegii.
  • odzież robocza i narzędzia zapewnione przez pracodawcę
  • elastyczny system rotacyjny
  • dojazd do i z pracy

Wymagania

Wymagane doświadczenie jako murarz przynajmniej 3 lata, wymagane doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego lub norweskiego przynajmniej w stopniu dobrym.

Doświadczenie w pracy na terenie Norwegii mile widziane ale niewymagane

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne... rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego oraz pracy tymczasowej. Naszą działalność rozpoczeliśmy w lipcu 2007, rok później rozszerzyliśmy ja o usługi związane z pośrednictwem pracy tymczasowej.

Posiadamy:
Certyfikat Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia na terenie Polski nr 5606
Certyfikat Bundesagentur für Arbeit na terenie Niemiec

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia SAZ w Polsce oraz BAP w Niemczech
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
Co najmniej do końca roku
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
100,00 zł - 100,50 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
feriepenger
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie