In Temporis Polska Sp. z o.o.

Murarz - Korsyka

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Ajaccio Korsyka, Francja

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży budowlanej, poszukujemy osób chętnych do podjęcia zatrudnienia na stanowisku:

POMOCNIK MURARZA - 1 osoba
MURARZ - 1 osoba
SZEF EKIPY - 1 osoba

Zakres obowiązków:

Praca na podstawie dokumentacji technicznej;
Prace remontowe: fasady tynkowane, wapienne, pokrycia dachowe

Wymagania:

Min.2-5 lata doświadczenia w pracach renowacyjnych (mile widziane na kontraktach zagranicznych)
Umiejętność pracy z rysunkiem / dokumentacją techniczną i planami budowlanymi;
Mile widziana znajomość języka francuskiego - przynajmniej 1 osoba w ekipie;
Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 1 listopada;
Mile widziane osoby / ekipy z autem dyspozycyjnym na wyjazd.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
Kontrakt przewidziany na okres 1 roku;
Stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia + dietę wyżywieniową 8,60 e netto za dzień roboczy;

- Szef ekipy - 12,07 e brutto/h;
- Murarz samodzielny - 10,68 e brutto/h;
- Pomocnik murarza - 9,76 e brutto/h

Dodatki z tytułu umowy: ekwiwalent urlopowy 10% i IFM 10% całkowitego wynagrodzenia;
Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie;
Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej.
Licencja Agencji nr 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.