Murarz – Holandia

ABC Work Sp. z o.o.

Utrecht, zagranica

ABC Work Sp. z o.o. ABC Work Sp. z o.o.
ABC Work to firma, która z sukcesem działa na rynku związanym z rekrutacją od 2010 roku.
Nasi konsultanci naprawdę lubią swoją pracę i z pasją szukają najlepszych rozwiązań dla pracowników. Posiadamy certyfikat gwarantujący zawsze uczciwe zatrudnienie.

Miejsce pracy: Utrecht

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: operator giętarki
Poszukujemy osób z całej Polski.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Zakres obowiązków:

  • Dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele zleceń od różnych pracodawców.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawki podawane podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  • Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe - mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany)
  • Odpowiedzialność, dokładność
  • Motywacja do pracy