Murarz - Francja - atrakcyjne i stabilne warunki

Jobway

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy pracownikow na stanowisko :

Murarz

Lokalizacja – FRANCJA - rózne regiony

Umowa polska - oplacone wszystkie skladki od sredniej krajowej

Praca na długi okres czasu - zapewnione stabilne zatrudnienie na cały rok

Zadania:

• praca na budowie

• murowanie z róznego typu materiałów : bloczki, kamień, murowanie tradycyjne ( w zależnosci od doświadczenia )

• Znajomość języka francuskiego mile widziana

Wynagrodzenie:

minimum 2000 euro NETTO / 169 h

 Ofertujemy :

• polską umowe o prace

• darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone

• transport do pracy

• pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania

Wymagania :

  • doświadzcenie w pracy jako murarz
  • dyspozycyjność

 Dodatkowym atutem jest znajomość j. francuskiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna