Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia ZMK BAU Zakład Remontowo Budowlany o nr 13808 obecnie dla swojego szwedzkiego klienta poszukuje MURARZY KLINKIARZY

Miejsce pracy: Szwecja , Trelleborg, Tyblerondellen
Opis pracy: fasady klinkierowe

OFERUJEMY:
- praca w Szwecji
- warunki szwedzkie
- pierwsza umowa na okres 6 miesięcy
- stawka 177,76 SEK
- bezpłatny transport
- mieszkanie płatne 3000 koron miesięcznie, jeżeli więcej, firma dopłaca
- praca OD ZARAZ

Zainteresowane osoby prosimy o CV

Wymagania

WYMAGANIA: -
doświadczenie przy fasadach klinkierowych
- dyspozycyjność
- zaangażowanie
- pracowitość
- możliwość dojazdu do Warszawy na szkolenie oraz po odbiór ubrań

Prezentacja firmy

Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne