Opis stanowiska pracy

Firma budowlana z wieloletnim tradycjami zatrudni kilkunastu doświadczonych samodzielnych MURARZY, CIEŚLI do pracy w Krakowie przy budowie wielorodzinnego budynku mieszkalnego.

Zatrudnimy w zawodach :
MURARZ, CIEŚLA, POMOCNIK MURARZA

WYNAGRODZENIE: atrakcyjne

UMOWA O PRACĘ / UBEZPIECZENIE

Dział kadr tel: 669 995 949, 12 6479777

Wymagania

  • DOŚWIADCZENIE, RZETELNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, DYSCYPLINA PRACY

Prezentacja firmy

Budownictwo - kompleksowa realizacja inwestycji

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy