Murarz/Cieśla/Zbrojarz

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, zagranica

Opis stanowiska pracy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Murarz /Cieśla/Zbrojarz

Numer ref. MCZ/0619/FR

Lokalizacja: Strasburg

Zarobki od: 8 500 zł do 10 000 zł

Mamy do zaoferowania:

​Zarobki: ​8 do ​10 tys PLN brutto ​
darmowe zakwaterowanie ( komfortowy i nowoczesny dom)
dodatkowo płatne nadgodziny ( +25%, +50% od stawki godzinowej)
ekwiwalent żywieniowy 9,50 euro na dzień
dodatkowe ubezpieczenie zagraniczne Hestia
dodatek transportowy 141 euro brutto wypłacany co 3 miesiące
płatny urlop
umowa o pracę tymczasową
pomoc przy organizacji wyjazdu( dopełnienie wszystkich niezbędnych formalności)
opiekę biura na czas trwania kontraktu
Do Twoich obowiązków będzie należało:

zbrojenia,
betonowanie,
realizacja szalunków betonowych.
Oczekiwania:

doświadczenie w pracy(min 2 lata),
mile widziana znajomość języka francuskiego,
gotowość do wyjazdu.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie