Murarz - Cieśla - Stolarz - HOLANDIA ! WYSOKIE ZAROBKI !

Sedulus Sp. z o.o.

Groesbeek, Holandia, zagranica

Miejsce pracy: Groesbeek, Holandia

Opis stanowiska

  • praca w renomowanej firmie holenderskiej.

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy:

  • Murarz (klinkier)
  • Cieśla budowlany
  • Stolarz budowlany

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie - stawka dla osób z doświadczeniem 480-500 euro netto/tydzien przy 40 tygodniowym czasie pracy + nadgodziny,
  • Holenderską umowę o pracę,
  • Ubezpieczenie,
  • Bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie,
  • Opiekę polskiego koordynatora,
  • Elektronarzędzia i ubrania robocze,
  • Możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu,
  • Dla chętnych oferujemy bezpłatne lekcje niderlandzkiego.

Wymagania stanowiska

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na wybranym stanowisku,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. A2,
  • Możliwość pracy w brygadach, gdzie jedna osoba zna jezyk angielski lub niemiecki,
  • Preferowane osoby lub grupy osób posiadające własne auto.
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy