Multiagent ubezpieczeniowy

Derksen Polska Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego dla Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Agent ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:
-monitorowanie ważności polis Klientów w bazie danych
-obsługa Klientów
-analizowanie potrzeb Klienta i dopasowanie oferty do jego oczekiwań
-wyliczenie i oferowanie najkorzystniejszych ubezpieczeń, m.in. OC, AC, komunikacyjne, majątkowe, ubezpieczenia życiowe i wypadkowe
-budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy
-doskonalenie wiedzy o produktach
-bieżąca obsługa biura

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę stacjonarną w Gliwicach
-praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
-możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy z zakresu ubezpieczeń

Wymagania

-doświadczenie w pracy w ubezpieczeniach min. 1 rok oraz znajomość rynku ubezpieczeń
-posiadanie licencji agenta ubezpieczeniowego
-mile widziana znajomość programów: Agent, Everest, Czak
-gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji
-umiejętność zarządzania własnym czasem i dobrej organizacji pracy
-komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktu, samodzielność w działaniu
-wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Ubezpieczenia