Multi-Drukarnia Waikiki Bytom - Obsługa klienta

Waikiki

41-907 Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

PRACA w WAIKIKI - oddział Bytom-Szombierki

Poszukujemy kreatywnej i optymistycznej osoby, na stanowisko stacjonarne w Bytomiu

„Obsługa klienta wraz z elementami poligrafii i przygotowania elektronicznego do druku"

Oferujemy:
Umowa o pracę
W przypadku osób zarejestrowanych w UP pierwsza umowa już na pełne 2 lata!

- Pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej 20 letniej pozycji na rynku
- Optymistycznych współpracowników
- Tolerancyjnego i spokojnego szefa, który nie patrzy na ręce.
- Dużą samodzielność
- Szkolenia
- Spotkania integracyjne i wyjazdy wakacyjne
- Urozmaicony zakres obowiązków – nie można się nudzić
- Stałe terminowo wypłacane wynagrodzenie
- 8 godzinny czas pracy, bez nadgodzin
- soboty, niedziele, święta - wolne!
- Pracownik sam decyduje o terminie urlopu
- Po 2 latach prowizja od obrotów oddziału!!!

Praca polega na:
Obsłudze odwiedzających nas klientów
Projektowanie w programie Corel Draw
Drobne prace poligraficzne
Obsługa Facebooka i korespondencja elektroniczna z klientami

Wymagania

Mile widziane, choć nie wymagane:
Wcześniejsza praca w Agencji Reklamy lub wykształcenie o profilu reklama/fotografia
Zarejestrowanie w Urzędzie Pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszeń
CV + aktualna fotografia + informacja od kiedy są zarejestrowane w UP

krótki list motywacyjny z opisem umiejętności przydatnych w Drukarni/Agencji Reklamy
oraz doświadczeń życiowych i zawodowych nie związanych z zawodem

Z wybranymi osobami skontaktujemy się drogą e-mailową lub telefoniczną.

zgłoszenia prosimy dostarczać na adres:
email lub do siedziby firmy.

Prezentacja firmy

Działalność drukarska

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 100PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od obrotu oddziału
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja